Daniil Kvat: národnost. Biografie Daniil Kwiat

V roce 2014, ve Formuli 1, přišel DanielKvety, jehož státní příslušnost je ruská. Nastal čas, kdy by nikdo nevěřil, že by se mohl stát pilotem. V současné době je Daniil považován za nejlepšího závodníka a Red Bull Racing se zúčastnil svého týmu šampionů. Ano, ne nějakým způsobem, ale volným místem bojového pilota pro nadcházející rok 2015.

Daniil Kvyat - biografie, rodiče a osobní život

Bývalý sportovec se narodil v Baškiře v roce 1994 ve městě Ufa 26. dubna. Procházelo se téměř celé dětství slavného závodníka.

Daniil Kvith národnost
Jeho otec Vyacheslav je podnikatel, v minulosti byl členem Kurultay republiky Baskortostan a jeho matka je jméno Zulfiya.

Ve škole chlapec měl tenis a někdy se stal školním turnajem.

Rodina se přestěhovala do Moskvy. Zde přišel poprvé do kartingového centra - spolu s otcem. Jak víte z rozhovoru s Danielem, Kwiat tvrdí, že všechny ostatní záliby v tomto okamžiku ztratily význam - v kolečku mapy se zamiloval do rychlosti. V té době byl chlapec devět let a od té doby se stal nejen hostem autodromu, ale jeho pravidelným návštěvníkem a ve chvíli, kdy ztratil výsledky.

Brzy ten chlapec našel jehoprvní trenéři. Byli to Pavel Guskov a Pavel Baramykov. Důležitým vedením Daniel seděl za volantem skutečné karty. Na začátku své první kariéry v závodě šel na vánoční pohár v Soči pro karting ("Mini") a okamžitě se stal jeho vítězem. Ve stejném roce 2005 se Kvate stal účastníkem mistrovství Ruska Karting ("Rocket") - zde získal 12. místo v žebříčku. Výsledkem sezóny 2006 je 13. místo v moskevském šampionátu kategorie "Rocket".

Současně 12letý chlapec vstoupil do týmu Franco Pellegrini a začal se s ním účastnit v italském mistrovství MiniKart carting.

kvety daniil národnost
Účast v šampionátech v Itálii způsobila potřebu pravidelných letů sportovce z Ruska do Itálie. Nakonec, díky rodičovské podpoře, se chlapec přestěhoval do Říma.

Itálie

V Římě, Daniil Kvyat, národnostjen pomohl, začal chodit do školy a pokračoval v kartování. Pobyt v Itálii, na rozdíl od Ruska, dává mladému člověku příležitost neustále zlepšovat své dovednosti a získávat potřebné dovednosti. Mladému sportovci pomáhal stávající systém výcvikových jezdců v zemi. V Evropě mají noví piloti příležitost zvolit své vlastní trenéry a okamžitě na závodní dráze, aby upevnili získané poznatky. V Rusku naopak: bohužel zde piloti jsou téměř vždy ponecháni na sebe.

2007 v kariéře Daniil Kwiat se stalpřípravy na sezónu 2008. V roce 2008 začal sportovec pracovat v týmu Dino Chiesa, ale v předvečer mistrovství Evropy bylo rozhodnuto přesunout se do jiného týmu - Angelo Morsicani. Podle samotného pilota byla účast na mistrovství Evropy, kde získal 3. místo, bodem svého kariéry.

V té době vedoucí týmu "Lukoil Racing" upozornilo na startovní jezdce.

biografie Daniil Kwiat
Výsledkem je, že byl zařazen do mezinárodního programu Podpora řidičů LUKOIL.

2009 pro Daniil Kwiat se stalo bohatou událostía bohaté vítězství. Podařilo se stal vítězem Winter Cup (KF3), aby druhé místo v mezinárodní série WSK (KF3), mluví pro tým Morsicani Racing, a vrátit se do třetího stupně na ME (KF3). Vedle toho všeho byl schopen nejprve skončit v závodech Industrie Trophy a Margutti Trophy.

Red Bull: tým mladých

V létě 2009 se biografie Daniil Kwiat rozšířila o významnou událost.

Evgeny Malinovský, vedoucí LukoilDostihy,“řekl o úspěšných začátečníky Helmut Marko, spolumajitel projektu Red Bull a zároveň hlavní lovec talentů v současné motorsportu. Po několika úspěšných starty v mistrovství Asie-Pacifik Helmut Marko upozornil na Rusy, a on přijal pozvání, aby se připojil podpůrný program mladí piloti Red Bull.

Formula BMW

Počínaje srpnem, před podpisem smlouvy, Daniil Kviat, jehož státní příslušnost byla ruská, prošla psychologickými i fyzickými testy.

Na základě výsledků vstoupil do závodního programuTým Red Bull Junior a stal se v roce 2010, aby jednal v týmu Formula Eurointernational. Zde pro 8 závodů získal Kwiat dvě vítězství a získal 5 pódií.

rozhovor s Daniilem Kwiatem

Co znamená být součástí týmu Red Bull Junior? Žádné další starosti o zdrojích financování, takže můžete věnovat veškerý volný čas pouze závodním. Současně je třeba věnovat pozornost správním službám společnosti a penězům: jezdci, kteří se podávají rakouské společnosti, jsou plně k dispozici Helmutovi Markovi a ztrácejí si právo volit si kariéru. Nemůžete vysvětlovat, že se dostanete do týmu jednoduchým štěstí, i když biografie Daniil Kwiat má takové případy - tady jenom někdo, kdo není vzat, jen ti, kteří si to zaslouží. Současně je snadnější létat z programu, než se do něj dostat, - vaše dovednosti musí být potvrzeny každou novou sezónu.

Projevy Formula Renault 2.0

Daniil Kvyat, jehož státní příslušnost nemělahodnoty v mladší sérii, nikdy Marco nepochopil. V roce 2011 se mu podařilo vybojovat titul mistra viceprezidenta severoevropského formule-Renault Cup 2.0 a bronz na evropském šampionátu.

V příští sezóně série Formula-Renault 2.0 Kvate vyhrál druhé místo, od prvního oddělil tým nepříjemnou chybu.

Daniil Kwiat životopis rodiče a soukromý život
Nicméně, jeho úspěchy byly zaznamenány, a onByl povýšen - byl převezen do zintenzívnit v GP3. Kvyat Daniil, ruská národnost, byl viděn Ruské Federace automobilového sportu a pojmenované řidiči roku v Rusku.

Úspěšný debut šampióna GP3 2013

V GP3 2013 Kwiatu katastrofálně nešťastný: vůz nechtěl jít, pak gumy rychle opotřebované. Ale toto všechno se stalo jen příležitostí ukázat sportovce přemýšlivý přístup k práci.

Spolu se specialisty týmu MW Arden se podařilopochopit příčiny neúspěchu a pneumatiky vozu přestaly být během několika málo kol. Jako výsledek, Daniil Kvat (národnost pilotů v závodech byla velmi odlišná) začal vyhrávat v závodech. Hlavní věc - získal titul v šampionátu v Abú Dhabí a zvítězil v Argentině Facundo Regalia.

Údery v Toro Rosso

Další fáze kariéry ruskéhopozvánka na "královnu závodů". Najednou se uvolnilo volné místo: z mistrovství a týmu Red Bull jel Mark Webber, kde jeho místo převzal Daniel Riccardo. Tak, v Toro Rosso, dceřiné společnosti Red Bull, bylo místo uvolněno. Byl přijat velmi dobře v těžké sezoně GP3 Ufimtsev. Stal se prvním pilotem, který se z GP3 přestěhoval na místo závodního závodníka "královských závodů".

Odůvodnění výběru vedení společnosti RedBull Daniil Kvyat se ukázal v praxi. Na začátku sezóny - 2014 byl schopen skončit 9., před zkušenými týmovými kolegy v týmu Jean-Eric Verna. Další úspěchy Daniela v závodě ukázaly světu, že ve Formuli 1 přišel profesionální a talentovaný pilot.

daniil kvat domácí tým

V březnu je Daniil Kvat, jehož domácí tým fanoušků každodenně roste, považován za nejlepšího jezdce Ruska v roce 2013.

A konečně Formula 1

Tradičně, oddělení Red Bull získávají zkušenostiv týmu pro mládež Formule 1 alespoň v několika sezónách. Ale v říjnu se najednou zjistilo, že Sebastian Vettel opouští Red Bull Racing. Volné místo okamžitě přijal Daniil Kwiat.

V 20 letech se stal pilotem Formule 1 - jedinečnýmPřípad, většina jde do tohoto roku. Pomohl mu jeho posedlost s rasami, hodiny strávené společně s inženýry, aby vyřešili vznikající problémy, ochota věnovat veškerý volný čas školení.

Je možné s jistotou tvrdit, že se Daniil Kvyat ukáže a využije danou šanci - určitě aktualizuje několik záznamů.