Scénář charitativního koncertu. Organizace a vedení charitativního koncertu

Bohužel existují děti, které jsou zbaveny všechradosti ze života. Mohou zahrnovat osiřelé děti, chlapce a dívky s postižením a ty, kteří jsou vážně nemocní. Pro takové děti je jedno, co bude scénář charitativního koncertu. Pro ně je nejdůležitější věc, že ​​nejsou zapomenuty a neopouštějí se. Scénář charitativního koncertu by měl obsahovat různé předměty: písně, tance, skity, soutěže.

charitativní koncertní scénář

Správně promyšlený program pomůže organizovat nezapomenutelnou dovolenou pro znevýhodněné děti.

Jak uspořádat charitativní koncert správně

Dovolená pro děti byla na nejvyšší úrovni, je třeba zajistit správnou organizaci. To vám pomůže:

 • Správně distribuované role.
 • Dostatečně zdobená scenérie.
 • Také v organizaci je důležité vzít v úvahu věk dětí, pro které bude dovolená probíhat.
 • Měla by být věnována náležitá pozornost volbě místa proudálost. Pokud se scénář koncertu "Alien Alas nestane", je připraven pro děti se zdravotním postižením, je nejlepší ji provádět na území instituce, ve které žijí.

Tyto zdánlivě nevýznamné detaily pomohou správně a kvalitativně uspořádat koncertní událost.

Výběr místa pro charitativní koncert

Tam, kde se událost uskuteční, v mnoha ohledechzáleží na tom, jakým druhem dětí je pořádána dovolená. Pokud se děti mohou samostatně pohybovat, událost se může konat v následujících prostředích:

 • Park.
 • Les.
 • Koncertní sál.
 • Dům kultury a tvořivosti.
 • Na území instituce, kde děti žijí a žijí.

Pokud se diváci diváků skládají z pacientůkomplexní onemocnění nebo zdravotně postižené osoby, pak se nejlépe věnuje charitativní koncert v nemocnici nebo ve společenském centru. Koneckonců nejdůležitější věcí pro tyto děti je pohodlí a znalost, pak se celý festival bude konat v jednom dechu.

Co dělat s akcenty, pořádat koncert

Aby scénář charitativního koncertu splnil očekávání, je nutné správně nastavit priority na dovolené. K tomu potřebujete:

 1. Vezměte v úvahu věkovou kategorii publika.
 2. Přemýšlejte o tom, co dárky dávají dětem po sledování, aby se tato událost navždy pamatovala.
 3. Je velmi důležité vybrat správný hudební nástrojdoprovod pro plnou hodnotu dovolené. Ideálním řešením bude živý orchestr. Koneckonců, každý hudební nástroj se uzdravuje a dává mnoho pozitivních emocí.
 4. Zároveň stojí za zvážení doby koncertu. Pokud je publikum většinou malé, pak je lepší uspořádat párty ráno nebo večer po tiché hodině.
 5. V závislosti na tom, zda je zdravá nebo pronemocné děti, je zvažován scénář události "od srdce ke srdci", je nutné určit délku koncertu. Pokud jsou děti nemocné a je pro ně obtížné, aby seděli dlouho, je lepší udělat krátký, neberou moc času, koncert.

od srdce k srdci

Počínaje tím je možné uspořádat ideální koncert, který otevře srdce a dá příležitost věřit, že dobrá je ve světě a vyhraje všechna nedorozumění.

Scénický charitativní koncert pro děti se zdravotním postižením

Osoby se zdravotním postižením jsou zvláštní kategorie lidí. Proto by scénář charitativního koncertu pro děti s dlouhou a nevyléčitelnou chorobou neměl být příliš dlouhý. Například můžeme mít následující myšlenku.

Na jevišti jsou dva přední.

První přednášející: "Dnes jsme se zde shromáždili z nějakého důvodu, chceme vidět radost v očích dětí. Víte, laskavý svět je plný, připomínáme vám to více než jednou dnes. Nechte vaše oči jiskřit štěstím, ve vašem životě bude vše jako v pohádce. Být pozitivní ohromen a koupat se v radosti a náklonnosti. "

charitativní koncertní scénář

Druhý moderátor: "Všechno v tomto světě svítí s laskavostí, proto jsme teď s vámi. Chceme naplnit všechny s radostí, začneme svátky, spěcháme překvapením ".

První přednášející: "Vítejte na našich hercích, dnes vám zajistí nezapomenutelný výkon. Jsou motivováni upřímnou a silnou touhou sdílet s každým z vás své teplo a dobré emoce. Pouze pro vás dnes zazní orchestry, písně a básně. Pouze pro vás, drahé děti, profesionální tanečníci, akrobati a kouzelníci budou hrát dnes. Seznamte se! Naši herci! ".

Dospělí se nejprve objeví na jevišti, potom děti ve školním věku, pak nejmenší umělci.

Druhý moderátor: "Náš první dárek je dnes krásný taneční sál."

Několik párů přijde na pódium a tančí na valčík.

První přednášející: "Děkujeme našim tanečníkům. Teď se setkat s kouzelníkem, překvapí tě s jeho dovednostmi. "

Na scéně muž s kloboukem a ukazuje různé triky s zajíc, šátek, modři.

Druhý moderátor: "Setkáte se s naším hlasovým souborem" Good "se skladbou" The winged swing ".

První přednášející: "Možná jste trochu unaveni? Navrhuji trochu cvičení. "

Ze stropu se létají balónky a děti se je snaží chytit. Pokud se někdo nepodařilo chytit, přednášející se osobně zabývá vzdušným dětským štěstím.

Druhý moderátor: "Nyní se setkáte s naším orchestrem. Budou vám hrát skvělé písničky. "

První přednášející: "Slavnostní část našeho svátku přišla do finále. Nyní nechte náš charitativní fond dárky každému z vás. Opravdu doufáme, že se vám bude líbit výkon a naši moderátoři vám vždy připomínají dnešní setkání. "

Takový scénář pro zdravotně postižené děti může mít své místo. Radost a lesk v očích jsou poskytovány. Ale za tímto účelem se takové události konají.

Scénář koncert pro děti ze sirotčinky

V dětském domově jsou děti zbaveny rodičovského tepla alaskání. Proto je bez pochyby potěšitelný charitativní koncert "Děti pro děti". Pořádání takové akce připomene chlapcům a děvčatům, že nejsou v tomto světě sami, že jsou pro společnost důležité a nezbytné. Například můžeme mít následující myšlenku.

Vedoucí odchází k veselé hudbě. Za ním opusť děti, kteří ukáží koncert.

Moderátor: "Dobrý den, chlapci a dívky, dnes zazní hlasitě píseň, naše děti vám ukáží tance, bude to velmi veselé, věřte mi."

Dívky vycházejí v krásných koupacích oblecích a tančí se stuhami.

Hostitel: "Nyní se setkáte s naším zpěvákem, který vám zpívá píseň" Pokud jste laskaví "z karikatury o Leopoldovi. Kdo zná slova, zpívá. "

Moderátor: "Abyste se nudili, připravili jsme pro vás zábavu. Vaším úkolem je sbírat koule v bazénu. "

Z stropních létajících balónků a na jevišti představujínafukovací bazén. Vybírejte několik dětí k účasti, vítěz nabídne sedět v bazénu plném koulí. Pak jsou všichni ostatní účastníci pozváni do bazénu.

Moderátor: "Nyní hrajete akrobaty. Seznamte se s potleskem. "

Moderátor: "Pro vás byla dovolená přinesena dnes. Doufáme, že se vám líbil. Nechte ve svém srdci milosrdenství, které vám dnes dává. Nechte se nikdy vyřadit z cesty momentů, které nazýváme smutek. Dnes "Sbohem" říkáme, a zítra, zítra znovu přijdeme k vám. Naše překvapení zde nekončí. S čistým srdcem as láskou k mladší generaci dáváme každému z vás dar. "

Tento scénář bude oslovovat jak mladé, tak starší děti. Proto jej můžete bezpečně vzít v úvahu.

Scénář charitativní koncert "dělat dobré" pro nemocné děti

Ti, kteří tuto nemoci překonali, je velmi důležité mít sílu,bojovat a zotavit se. Scénář koncertu "Proveďte dobré" od srdce ke srdci by měl tedy přinést lásku, sílu a inspiraci. Například můžeme mít následující myšlenku.

Hostitel zahajuje svůj projev v zákulisíklidná hudba na pozadí: "Největší štěstí je, když jsou děti kolem. Koneckonců, to, co nám dali život - neocenitelnou odměnu. Nech se jejich silné síly objeví, přijdou. Nechť jsou zdraví modlitby svých příbuzných, budou naživu. Nechte nemocné, žádné problémy, jak nikdy. Nechte návštěvu inspirace, úsměv života dává radost.

scénář charitativního koncertu jiného problému se nestane

Na této scéně se otevře záclonajsou všichni účastníci akce. Přednášející vychází ze zákulisí: "Setkat se s našimi herci a hudebníky, našimi zpěváky a dalšími talenty. Dnes tyto děti budou s vámi sdílet kus duše, teplo a dávají vám paprsky jasného slunce, které žije v jejich srdcích. Pro vás a naše básně mluví naši básníci. "

První kluk: "Pro to, aby byla síla vždycky silná, stačí se radši radit dětem. Koneckonců, jsou zapotřebí dobré emoce, aby se nemocnice na cestě nesetkaly. "

Druhý chlapec: "Každý z nás má spoustu dobrého, jarního a podzimního života někdy v nás. Hlavní věc však spočívá v tom, že v duši by neměl být oheň naděje. S nadějí na světě je snadnější žít. To je důvod, proč je důležité být s ní přátelé. "

Všichni společně: "Dáváte nám paprsek tepla, aby vaše srdce teplo. Přejeme vám radost a laskavost, aby každý mohl zvládnout. "

Host: "A teď pro vás, milí diváci, naši tanečníci ukáží zápalný a krásný tanec" Cha-cha-cha "."

Hostitel: "Setkáte se s naším hlasovým souborem se zpěvem" Společně radostně chodit ".

Moderátor: "Pro vás, náš akrobat s vlastním představením. Pojďte a setkajte se. "

Hostitel: "Bohužel, naše dovolená skončila. Ale překvapení zde nekončí, stále máme dárky pro každého z vás. Děti, buď laskavá, otevřená a otevřená duše. S velkým srdcem, které rozdává slunečnímu záření ostatním, je mnohem jednodušší žít. Až příště, milí přátelé. "

charitativní koncert pro děti

Takový koncert určitě potěší děti. Nejdůležitější je, že výkon by měl být v jednom dechu a plný poznámek pozitivních emocí.

Scénář dovolené pro sirotky

Pro sirotky je dokonale možné použít jakékolivýše uvedených scénářů. A také je možné zahrnout do programu verše, které se naplní sebedůvěrou a dobrou náladou. Můžete věnovat pozornost takovým krátkým básním:

***

Nejdůležitější na světě jsou děti.

Každý z nás je v odpovědi.

Uspějeme, abychom přinesli duchovní dovolenou,

Takže bys nemohl vzít vaše oči pryč.

***

Děti po celém světě jsou nejdůležitější,

Koneckonců jsou čistí, milí, slavní.

Nechte to mít štěstí,

A naše děti nikdy neříkají.

Takové básně mohou být bezpečně zahrnuty do scénáře charitativního koncertu "Give Life".

Scénář vánočních svátků

V předvečer vánočních slavností čeká každýzázraky, zejména děti. Scénář charitativního vánočního koncertu by proto měl být promyšlen do nejmenších detailů. Teprve pak se všechno dokonale vyřeší. Můžete například vzít tento nápad.

Moderátor přichází na jeviště a říká: "Dnes jsme se nejen setkali, dnes je kouzelný a báječný den. V naší prezentaci se seznámíte se zajímavými tradicemi Vánoc. A můžete se do příběhu ponořit do hlavy. Seznamte se s našimi prvními účastníky. "

Na jevišti chodí děti do klobouků Santa Claus a na hrncích, lžících a šálcích hrají píseň Jingle Bells.

Moderátor: "A teď uvidíme, jak pomocníci Santa Clausu pracují před Vánoci a na Nový rok."

Na scéně, herci v elfových kostýmech arychle balí dárky. I když říká: „Toto je Andrew, je Ira, a to je pro Nastya. A to pro Viti, ale neposlechl mé matce, možná byste měli nechat ujít to dar? Děti, nezdá se vám?“.

Pak se na jevišti objeví Vitya a říká: "Choval jsem se špatně, já vím, někdy jsem neudělal lekce, nepochopil jsem matku občas, tak to je to, co je. Slibuji, že se opravím sám sebe, vzpamatuji se a poslouchám svou matku, nebudou urážet děti a dobře se budu jíst. Chtěl jsem takový dar, stejně jako na světě. "

V tomto verši Vitya střílí z praku, vybere si nos a ukáže jazyk publiku.

Elf: "Jak si myslíš, děti, má Vitya dát dárek?"

Děti říkají, že ne.

Elf: "No, já ani nevím, Vitya, nechci tě na takovou dovolenou zbavit radosti. Budeš muset pracovat. "

Vitya: "Ach, souhlasím. Řekni, co dělat. "

Elf: "Musíte dát dary všem dětem, kteří jsou v této místnosti. Když skončíte s úkolem, dáme vám váš dar. Souhlasíte? "

Vitya: "Bez problémů je tento úkol snadný!".

Pak se Vitya podívala do haly a řekla: "Právě jsem si všiml, že je spousta diváků, až do příštího roku to neudělám."

Elf: "Potom vám dám Elfova uši. Pomohou vám rychle zvládnout jakoukoli práci. A položme si klobouk, stejně jako náš. No, to je všechno, teď jste připraveni být opravdovými kouzelníky. Hádej, co chceš. "

Vitya: "Chci sladkosti. Ne, změnil jsem si názor. Chci zmrzlinu. To příliš ne. Oh, pomyslela si. Chci, aby všechny děti v hale byly šťastné a dali nám svou zábavu. "

Elf: "Dobře, Vitya, toto je to nejlepší přání. Koneckonců, když dáme lidem dobro, vždy se k nám vrací. Vezměte kouzelnou hůlku a přetáhněte ji, a vaše přání se na chvíli naplní. "

scénářský charitativní koncert pro děti

Když Vitya mávl rukou svou kouzelnou hůlku, od stropubrilantní serpentin a konfety. A pak byly všechny děti vyvedeny tancovat kolem vánočního stromku. Vitya rozdávala dárky všem. Na scénu přijde Santa.

Santa: "Vitya, dnes nás překvapili. Udělali jste tolik dobrých skutků, že byste chtěli dát nejen to, co jste od mne objednali. Vezměte svůj dárek a obdržíte potlesk od publika. Veselé Vánoce! "

Tento scénář samozřejmě ponoří publikum do atmosféry této dovolené a dobré nálady.

Silvestrovský scénář

V novém roce děti čekají na zázraky ne méně než naVánoce. Proto je tato dovolená ideální pro stejný scénář jako vánoční dovolená. Jediná věc, Santa Claus musí být nahrazen dědečkem Frostem, a také přidat zábavné soutěže od protagonisty dovolené.

Než děti

Nepoškozené nebo nemocné děti jistě budouvítám jakýkoli dar a výkon. Je třeba zahrnout do programu veselou hudbu, tance, básně, triky a samozřejmě dárky pro diváky.

scénář charitativní koncert představuje život

Jaké dary mohou být poskytovány znevýhodněným dětem

Děti, které nemají matku a tát, nebo kluci,kteří se potýkají s vážnými nemocemi, nejprve ocení pozornost sebe sama. Nemají to, co mají běžné děti. Proto budou tito chlapci a dívky spokojeni s jakýmkoli darem, který dávají. Můžete například dát:

 • Hračky.
 • Papírnictví.
 • Nábytek.
 • Oděvy.

A co je nejdůležitější - nalijte duši do scénáře představení, aby předávalo teplo těm, kteří takhle chyběli.

Líbí se:
0
Den samosprávy ve škole: nápady. Plán dne
Zemfira vystoupil v Chabarovsku
Holiday Vip-level
Setkání spolužáky - událost, která
Jak oslavujeme den místní samosprávy
Ženský narozeninový skript je důležitý
Scénář divadelního koncertu: příklady
Charitativní organizace Ruska:
Busson Arpad - pohledný milionář a
Nejlepší příspěvky
nahoru